BOSCH WOR16152BY

BOSCH WOR16152BY

23.999,00 ден.   Спореди

BOSCH WOR16152BY, Машина за перење на алишта со горно полнење, Бела боја, 5.5кг, 800 вртежи, Електронски програматор, Aquaspar систем, Енергетска каса A, 58дб, Димензии 90 x 40 x 62цм


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH WOR16152BY, Машина за перење на алишта со горно полнење, Бела боја, 5.5кг, 800 вртежи, Електронски програматор, Aquaspar систем, Енергетска каса A, 58дб, Димензии 90 x 40 x 62цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи