BOSCH WOR 16154BY

28.999,00 ден.   Спореди

Електронски програматор Капацитет на перењето: 6 кг Запремнина на бубањот 42 л Број на обрти на центрифугата: 800/100 o/min Полнење од горе Повеќеструка заштита од излевање на водата Едноставна електр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 28.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски програматор Капацитет на перењето: 6 кг Запремнина на бубањот 42 л Број на обрти на центрифугата: 800/100 o/min Полнење од горе Повеќеструка заштита од излевање на водата Едноставна електронска регулација со еден регулатор за сите програми, температурата , и посебните програми. Посебни програми за: фин веш ,волна- рачно перење, брзо-мешано Сите програми се временски скратени Бирање на бројот на вртежите и исклучувањето на центрифугата Типки за: старт/пауза, предперење, старт во..,флеки, интензивно перење, додатно плавење , негужвање, вода плус , избирање на центрифугата LED приказ на текот на програмот Fuzzy количинска автоматика Aqua spar систем Регистрирање на пената Контрола на нерамнотеженоста на бубањот Вредност на потрошувачката на ел енергија кај програмот Алишта во боја 60° : 0,78 kWh Потрошувачка на вода 48 л Траење на перењето од 210 мин при максимално полнење на 60° Траење на перењето од 150 мин при половично полнење на 60° Енергетска класа А+ Ефикасност на перењето А Ефикасност на сушењето D Бука кај центрифугата: 73 dB Бука кај перењето: 56 dB Димензии (VxŠxD): 90x40x65cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи