BOSCH WAW 24460ЕU

BOSCH WAW 24460ЕU

41.490,00 ден.   Спореди

Електронски програматор Потполно електронско бирање на програми со еден регулатор Капацитет на перењето: 1-9кг Број на обрти на центрифугата: 1200/400 O/min Голем LCD дисплеј за приказ на функциите на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 41.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски програматор Потполно електронско бирање на програми со еден регулатор Капацитет на перењето: 1-9кг Број на обрти на центрифугата: 1200/400 O/min Голем LCD дисплеј за приказ на функциите на перењето , температурата обртаите ,преостанатото време до крај и за одложување на времето на уклучување до 24 часа AQVA STOP со гаранција за заштита од излевање на водата Едноставно бирање на програмите со еден регулатор за програмите на перење, температурата , вклучување / исклучување и посебните програми . Посебни програми : APP, SPS, alergy plus, волна рачно перење , спорт/фитнес, брзо за мешан веш , екстра краток програм 15 мин, нежно перење свила Временски оптимални програми Типки на дисплејот со сензор: старт/пауза, едноставно за пеглање, додатно плавење , Eco perfect , Speed perfect , избор на вртежите и исклучување на центрифуга EcoSilence Drive :тих мотор со долг животен век ActiveWater -еколошко управување со употребувањето на водата VarioPerfect: временски или енергетски оптимирани програми со одлични резултати на перењето Vario soft бубањ за понежно и поинтензивно перење Звучна изолација на апаратот 3D Aqua spar систем Fuzzy количинска автоматика Регистрирање на пената Anti vibration Design тивка и стабилна машина Контрола на нерамнотеженоста на бубањот 32 см голем отвор на вратата, 171° агол на отварање на вратата Можност за полувградување Функција на заклучување од деца Додаток за користење на течен детергент Приказ на предозирање Звучен сигнал на крај на програмата Потрошувачка на ел. енергија А+++ ( -30% помалце од А класата)(или само 0,13 kWh/kg) од најмалата вредност (0,19 kWh/kg) за енергетската класа A Потрошувачка на вода 45 л Траење на перењето 135 мин Потрошувачка при нормиран програм : електрична енергија 1,03kWh, вода 56 l Енергетска класа А+++ Ефикасност на перењето А Ефикасност на сушењето B Бука кај центрифугата: 74 dB Големина на бубањ XXL :65 л Бука кај перењето: 53 dB Димензии (VxŠxD): 84,2х60x59cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи