BOSCH WAE24469BY

BOSCH WAE24469BY

23.700,00 ден.   Спореди

Електронски програматор Боја : бела Капацитет на перењето: 1-7кг Број на обрти на центрифугата: 1200/600 O/min Преостаната влага при 1200 вртежи :59 % Запремнина на бубањот 55 литри Потрошувачка на ен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 23.700,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски програматор Боја : бела Капацитет на перењето: 1-7кг Број на обрти на центрифугата: 1200/600 O/min Преостаната влага при 1200 вртежи :59 % Запремнина на бубањот 55 литри Потрошувачка на енергија : A+++ класа, штедлива машина Повеќекратна заштита од излевање на водата Едноставно бирање на програмите со еден регулатор за програмите на пререње, температурата , вклучување и исклучување и посебните програми Посебни програми :easy care plus, алергија плус, екстра краток 15 мин , рачно перење за волна, спорт/ фитнес , нежно перење за свила Vario perfect : сите програми се временски скратени Типки со сензор: старт/ пауза , едноставно за пеглање , додатно плавење , еco perfect , speed perfect ,избор на вртежите, исклучување на центрифугата Голем LCD дисплеј за приказ на текот на програмот и одложување на перењето за 24 часа , приказ на температурата, центрифугата, и преостанатото време Fuzzy количинска автоматика 3D Aqua spar систем Регистрирање на пената Заштита ,заклучување од деца Контрола на нерамнотеженоста на бубањот 30 см голем отвор на вратата, 180° агол на отварање на вратата Можност за полувградување Звучен сигнал на крај на програмата Вредност на потрошувачката кај програмот : Алишта во боја 60°pamuk: - Потрошувачка на ел. енергија 0,73 kWh ,- Потрошувачка на вода 45 л , -Траење на перењето 215 мин при максимално полнење на 60°памук Енергетска класа А+++ Ефикасност на перењето А Ефикасност на сушењето Б Бука кај центрифугата: 76 dB Бука кај перењето: 59 dB Димензии (VxŠxD): 85x60x59cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи