BOSCH WAE20465BY

BOSCH WAE20465BY

19.999,00 ден.   Спореди

BOSCH WAE20465BY, Mашина за перење на алишта, Бела боја, 7кг, 1000 вртежи, Голем ЛЦД дисплеј со тајмер, Vario Perfect - програмите се временски скратени и оптимизирани, Touch control копчиња, Електрон...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH WAE20465BY, Mашина за перење на алишта, Бела боја, 7кг, 1000 вртежи, Голем ЛЦД дисплеј со тајмер, Vario Perfect - програмите се временски скратени и оптимизирани, Touch control копчиња, Електронски програматор, Аqua Stop систем, Специјални програми, 3D Aqua spar систем, Еco perfect, Speed perfect, Регистрирање на пената, заклучување од деца, Контрола на нерамнотежа на барабанот, Магнетно затворање на вратата, Енергетска класа А++, 59дб, Димензии 85 x 60 x 59цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи