BOSCH WAК 24268BY

BOSCH WAК 24268BY

27.500,00 ден.   Спореди

Потполно електронско бирање на програми со еден регулатор Капацитет на перењето: 1-8кг Број на обрти на центрифугата: 1200/400 O/min Голем дисплеј за приказ на функциите на перењето , температурата об...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 27.500,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Потполно електронско бирање на програми со еден регулатор Капацитет на перењето: 1-8кг Број на обрти на центрифугата: 1200/400 O/min Голем дисплеј за приказ на функциите на перењето , температурата обртаите ,преостанатото време до крај и за одложување на времето на уклучување до 24 часа Едноставно бирање на програмите со еден регулатор за програмите на перење, температурата , вклучување / исклучување и посебните програми . Посебни програми : easy care plus , alergy plus, кошули, outdoor ,волна рачно перење , спорт/фитнес, брзо мешано , екстра краток програм 30/15 мин, нежно перење свила Временски оптимални програми Типки на дисплејот со сензор: старт/пауза, додатно плавење , Eco perfect , Speed perfect , избор на вртежите и исклучување на центрифуга AntiVibration Design:тих и стабилен при работа ActiveWater -еколошко управување со употребувањето на водата VarioPerfect: временски или енергетски оптимирани програми со одлични резултати на перењето Vario бубањ за понежно и поинтензивно перење Звучна изолација на апаратот 3D Aqua spar систем Fuzzy количинска автоматика Регистрирање на пената Контрола на нерамнотеженоста на бубањот Количинска автоматика 30 см голем отвор на вратата, 165° агол на отварање на вратата Можност за полувградување Функција на заклучување од деца Додаток за користење на течен детергент Приказ на предозирање Звучен сигнал на крај на програмата Потрошувачка на ел. енергија А++ ( 20% помалце од А класата)(или само 0,15 kWh/kg) од најмалата вредност (0,19 kWh/kg) за енергетската класа A Енергетска класа А+++ Ефикасност на перењето А Ефикасност на сушењето B Бука кај центрифугата: 75 dB Големина на бубањ 63 л Бука кај перењето: 56 dB Димензии (VxŠxD): 84,8х59,8x55cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи