BOSCH WАW 32540EU

BOSCH WАW 32540EU

66.999,00 ден.   Спореди

Потполно електронско бирање на програми со еден регулатор Капацитет на перењето: 1-9кг Број на обрти на центрифугата: 1600/400 O/min Голем ЛЦД дисплеј за приказ на функциите на перењето , температурат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 66.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Потполно електронско бирање на програми со еден регулатор Капацитет на перењето: 1-9кг Број на обрти на центрифугата: 1600/400 O/min Голем ЛЦД дисплеј за приказ на функциите на перењето , температурата обртаите ,преостанатото време до крај и за одложување на времето на уклучување до 24 часа, AQVA STOP со гаранција за заштита од излевање на водата Едноставно бирање на програмите со еден регулатор за програмите на перење, температурата , вклучување / исклучување и посебните програми . Посебни програми : APP,perduv, темен веш ,волна рачно перење , спорт/фитнес, нежно , koшули/блузи, DCE , екстра краток програм 15 мин, SPS, Alergija plus, нежно перење свила , брзо мешано Временски оптимални програми Типки на дисплејот со сензор: старт/пауза, избор на вртежите, температурата , SpeedPerfect, EcoPerfect , Едноставно за пеглање, FLEC 24 Eco Silent Drive :тих мотор со долг животен век АntiVibratioonDesign : тих и стабилен апарат ActiveWater -еколошко управување со употребувањето на водата VarioPerfect: временски или енергетски оптимирани програми со одлични резултати на перењето Систем за одстранување на дамки , можете да избирате помеѓу 16 видови на дамки Звучна изолација на апаратот 3D Aqua spar систем Fuzzy количинска автоматика Регистрирање на пената Контрола на нерамнотеженоста на бубањот Стабилизациска автоматика Количинска автоматика 32 см голем отвор на вратата, 171° агол на отварање на вратата Можност за полувградување Функција на заклучување од деца Додаток за користење на течен детергент Самочистечка фиока за средствата за чистење Приказ на предозирање Звучен сигнал на крај на програмата Потрошувачка на ел. енергија А+++ ( -30% помалце од А класата)(или само 0,13 kWh/kg) од најмалата вредност (0,19 kWh/kg) за енергетската класа A Потрошувачка при нормиран програм : 56 л вода и 1,03 kWh електрична енергија Траење на перењето 135 мин Енергетска класа А+++ Ефикасност на перењето А Ефикасност на сушењето A Бука кај центрифугата: 73 dB Големина на бубањ XXL : 65 л Бука кај перењето: 49 dB Димензии (VxŠxD): 84,2х60x59cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи