BOSCH TWK3A011

2.460,00 ден.   Спореди

Топлотно изолирано куќиште Боја: бела Најголема количина на вода: 1,7 л liftswitchoff" исклучување на апаратот кога ќе го подигнеме од постољето Отварање на поклопецот со притискање на дугме Приказ на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.460,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.599,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Топлотно изолирано куќиште Боја: бела Најголема количина на вода: 1,7 л liftswitchoff" исклучување на апаратот кога ќе го подигнеме од постољето Отварање на поклопецот со притискање на дугме Приказ на нивото на вода од надвор Парастоп: апаратот автоматски се исклучува кога водата ќе ја достигне температурата на вриење Заклучување на поклопецот заради поголема сигурност Променлив филтер за воден каменец Дното е од челик сто не рѓосува, покриени греачи Заштита од прегрејување Намотување на кабел Апаратот е во основа со средишен приклучок, можност за управување со апаратот од сите страни (360°) Прекидач за уклучување/исклучување и одвоена контролна сијаличка на рачката Приклучна сила: најповеќе 2000-2400 W Димензии (v x š x d): 270x200x200 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи