BOSCH TWK1201N

BOSCH TWK1201N

2.899,00 ден.   Спореди

BOSCH TWK1201N, Eлектричен бокал за вода , инокс и бела боја, 1800W, 1.7l сад за вода, покриени греачи, заштита од прегревање, автоматско исклучување кога ќе зоврие водата и кога ќе се тргне од базата...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.899,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TWK1201N, Eлектричен бокал за вода , инокс и бела боја, 1800W, 1.7l сад за вода, покриени греачи, заштита од прегревање, автоматско исклучување кога ќе зоврие водата и кога ќе се тргне од базата, организатор на кабелот, 360 степени база

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи