BOSCH TWK 6001

3.030,00 ден.   Спореди

Топлотно изолирано куќиште Боја: бела / светло сива Најголема количина на вода: 1,7 л Отварање на поклопецот со притискање на дугме Двостран приказ на ниво на вода Парастоп: апаратот автоматски се иск...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.030,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Топлотно изолирано куќиште Боја: бела / светло сива Најголема количина на вода: 1,7 л Отварање на поклопецот со притискање на дугме Двостран приказ на ниво на вода Парастоп: апаратот автоматски се исклучува кога водата ќе ја достигне температурата на вриење Заклучување на поклопецот заради поголема сигурност Променлив филтер за воден каменец од челик што не рѓосува Дно на садот од челик што не рѓосува , покриени греачи Заштита од прегрејување Намотување на кабел Апаратот е во основа со средишен приклучок, можност за управување со апаратот од сите страни (360°) Прекидач за уклучување/исклучување и одвоена контролна сијаличка на рачката Приклучна сила: најповеќе 2400 W Димензии (v x š x d): 200x260x300 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи