BOSCH  TKA1411V

BOSCH TKA1411V

1.790,00 ден.   Спореди

BOSCH TKA1411V, Aпарат за филтер кафе, црна боја, 1000W, стаклен сад за 10/15 кафиња,заштита од протекување, плоча за одржување на топлина


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.790,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TKA1411V, Aпарат за филтер кафе, црна боја, 1000W, стаклен сад за 10/15 кафиња,заштита од протекување, плоча за одржување на топлина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи