BOSCH TFB3302V

BOSCH TFB3302V

4.499,00 ден.   Спореди

BOSCH TFB3302V, Голем грил тостер, 1800W, нелеплива површина, плочи кои се вадат, термостат


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TFB3302V, Голем грил тостер, 1800W, нелеплива површина, плочи кои се вадат, термостат

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи