BOSCH TDS1112

BOSCH TDS1112

4.499,00 ден.   Спореди

BOSCH TDS1112, Пегла со парогенератор, Розево бела боја, 2400W, Cera glissee поча за пеглање, Постојана пареа 45г/мин, Варијабилно прилагодување на пареата, Четворострука заштита од бигор, заштита од...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TDS1112, Пегла со парогенератор, Розево бела боја, 2400W, Cera glissee поча за пеглање, Постојана пареа 45г/мин, Варијабилно прилагодување на пареата, Четворострука заштита од бигор, заштита од течење, 400мл резервоар за вода, 2.5м кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи