BOSCH TDS 162400

BOSCH TDS 162400

9.399,00 ден.   Спореди

Боја :бела/црна Професионално пеглање со ергономска рачка за долготрајно пеглање Advanced Steam System - Напреден систем на пареа Плоча за пеглање од CeraniumGlissee Волумен на резервоарот за вода 1 l...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 9.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја :бела/црна Професионално пеглање со ергономска рачка за долготрајно пеглање Advanced Steam System - Напреден систем на пареа Плоча за пеглање од CeraniumGlissee Волумен на резервоарот за вода 1 l Парен притисок 4,5 бари Приказ на “празен резервоар” и “парата е припремена” Безстепенско бирање на температурата со вртлив регулатор Прекидач уклучи/исклучи Држач и фиока за кабелот Силиконска подлога Приклучна сила : 2400 W Константно висока пара: 90 г/мин Време на загревање: 3 мин Должина на приклучен кабел 1,8 м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи