BOSCH TDA8391

BOSCH TDA8391

2.740,00 ден.   Спореди

Боја :бела/сребрена ЛЕД сијаличка од предната страна за полесно пеглање со многу долг животен век за подобро осветлување "Air system" за едномерно распоредување на температурата и за нежно пеглање Пло...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.740,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја :бела/сребрена ЛЕД сијаличка од предната страна за полесно пеглање со многу долг животен век за подобро осветлување "Air system" за едномерно распоредување на температурата и за нежно пеглање Плоча за пеглање која лесно лизга " Inox gliseé" Функција на прскање Спречување на капењето Рачка / дугме за бирање на температурата со улошци soft touch Бестепенско бирање на температурата со вртлив регулатор Прозирен резервоар за вода 300 мл Сад за долевање 2AntiCalc: двојна функција за чистење со функциите selfclean, и вграден anticalc систем за подолг животен век на пеглата Заштита од прегрејување Приклучна сила : 2400 W Константно висока пара: 30 г/мин Количина на парниот облак: 85 г/мин Варијабилно подесива трајна пара (положби 0/1/2) Долг текстилен приклучен кабел ( 2,5 м) со флексибилен спој можност за намотување Димензии (v x š x d): 130x320x180 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи