BOSCH TDA7680

BOSCH TDA7680

4.999,00 ден.   Спореди

BOSCH TDA7680, Пегла на пареа , Маринско сина боја, 2750W, Автоматско исклучување, Palladium-glissee плоча за пеглање со парни канали I 3 зони на пеглање, 3Anti calc систем (тројна чистечка функција с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TDA7680, Пегла на пареа , Маринско сина боја, 2750W, Автоматско исклучување, Palladium-glissee плоча за пеглање со парни канали I 3 зони на пеглање, 3Anti calc систем (тројна чистечка функција со самочистење, calc n clean system и вграден anti-calc system), 180гр ударна пареа, 40гр/мин постојана пареа, Вертикална пареа, заштита од капење, Голем отвор за полнење и празнење, 400мл резервоар за вода, 2.5м кабел, вклучена чаша за дополнување со вода

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи