BOSCH TDA3620

BOSCH TDA3620

2.399,00 ден.   Спореди

BOSCH TDA3620, Пегла на пареа, Сина Бела боја, 2300W, Sensixx B2, Palladium-glissee плоча за пеглање со парни канали и 3 зони на пеглање, 2Anti calc систем (двојна чистечка функција со самочистење и c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TDA3620, Пегла на пареа, Сина Бела боја, 2300W, Sensixx B2, Palladium-glissee плоча за пеглање со парни канали и 3 зони на пеглање, 2Anti calc систем (двојна чистечка функција со самочистење и calc n clean system), 100гр ударна пареа, 35гр/мин постојана пареа, Вертикална пареа, Заштита од капење, 290мл резервоар за вода, 1.8м кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи