BOSCH TDA2630

BOSCH TDA2630

2.799,00 ден.   Спореди

BOSCH TDA2630, Пегла на пареа , Виолетово Бела боја, 2100W, Sensixx B1 secure, автоматско исклучување, palladium glisse поча за пеглање, 3Anti calc систем (тројна чистечка функција со самочистење, cal...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TDA2630, Пегла на пареа , Виолетово Бела боја, 2100W, Sensixx B1 secure, автоматско исклучување, palladium glisse поча за пеглање, 3Anti calc систем (тројна чистечка функција со самочистење, calc n clean system и вграден anti-calc system), 90гр ударна пареа, 30гр/мин постојана пареа, Вертикална пареа, Заштита од капење, 290мл резервоар за вода, 1.8м кабел, вклучена чаша за дополнување со вода

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи