BOSCH TDA2620

BOSCH TDA2620

1.399,00 ден.   Спореди

BOSCH TDA2620, Пегла на пареа, Жолто Бела боја, 2000W, Sensixx B1, Palladium-glissee плоча за пеглање со парни каналиI 3 зони за пеглање, Anti calc систем, Заштита од течење, 290мл резервоар за вода, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TDA2620, Пегла на пареа, Жолто Бела боја, 2000W, Sensixx B1, Palladium-glissee плоча за пеглање со парни каналиI 3 зони за пеглање, Anti calc систем, Заштита од течење, 290мл резервоар за вода, 1.8м кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи