BOSCH TDA2610

BOSCH TDA2610

1.899,00 ден.   Спореди

Боја :бела/сина Плоча за пеглање "Palladiumglissee" Функција на прскање Вертикална пара "Freshup" Бестепенско бирање на температурата со вртлив регулатор Прозирен резервоар за вода 290 мл Сад за долев...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 6 години

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја :бела/сина Плоча за пеглање "Palladiumglissee" Функција на прскање Вертикална пара "Freshup" Бестепенско бирање на температурата со вртлив регулатор Прозирен резервоар за вода 290 мл Сад за долевање 2 AntiCalc: тројна функција за чистење со функциите selfclean, cal'c and clean и вграден anticalc систем за подолг животен век на пеглата Заштита од протекување Приклучна сила : 2000 W Количина на парниот облак: 90 г/мин Варијабилно подесива трајна пара (положби 0/1/2) Долг текстилен приклучен кабел (1,90 м) со флексибилен спој

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи