BOSCH TDA2377

BOSCH TDA2377

2.780,00 ден.   Спореди

Боја :бела/сина Плоча за пеглање "Palladiumglissee" Функција на прскање Вертикална пара "Freshup" Бестепенско бирање на температурата со вртлив регулатор Прозирен резервоар за вода 220 мл со голем отв...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.780,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја :бела/сина Плоча за пеглање "Palladiumglissee" Функција на прскање Вертикална пара "Freshup" Бестепенско бирање на температурата со вртлив регулатор Прозирен резервоар за вода 220 мл со голем отвор Сад за долевање 3AntiCalc: тројна функција за чистење со функциите selfclean, cal'c and clean и вграден anticalc систем за подолг животен век на пеглата Заштита од протекување Автоматско сигурносно исклучување Приклучна сила : 2200 W Константно висока пара: 25 г/мин Количина на парниот облак: 90 г/мин Варијабилно подесива трајна пара (положби 0/1/2) Долг текстилен приклучен кабел (1,90 м) со флексибилен спој

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи