BOSCH TDA2360

BOSCH TDA2360

1.799,00 ден.   Спореди

BOSCH TDA2360, Пегла на пареа, Кафеаво Бела боја, 2000W, Автоматско исклучување, Quick filling, Inox поча за пеглање, Заштита од бигор, заштита од капење, 220мл резервоар за вода, 1.8м кабел


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TDA2360, Пегла на пареа, Кафеаво Бела боја, 2000W, Автоматско исклучување, Quick filling, Inox поча за пеглање, Заштита од бигор, заштита од капење, 220мл резервоар за вода, 1.8м кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи