BOSCH TDA2329

BOSCH TDA2329

2.310,00 ден.   Спореди

Боја :бела/лила Плоча за пеглање "Palladiumglissee" Функција на прскање Вертикална пара "Freshup" Бестепенско бирање на температурата со вртлив регулатор Прозирен резервоар за вода 220 мл Сад за долев...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.310,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја :бела/лила Плоча за пеглање "Palladiumglissee" Функција на прскање Вертикална пара "Freshup" Бестепенско бирање на температурата со вртлив регулатор Прозирен резервоар за вода 220 мл Сад за долевање 3AntiCalc: тројна функција за чистење со функциите selfclean, cal'c and clean и вграден anticalc систем за подолг животен век на пеглата Приклучна сила : 2200 W Константно висока пара: 22 г/мин Количина на парниот облак: 70 г/мин Варијабилно подесива трајна пара (положби 0/1/2) Долг текстилен приклучен кабел (1,80 м) со флексибилен спој можност за намотување Димензии (v x š x d): 130x300x150 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи