BOSCH TDA2315

BOSCH TDA2315

1.699,00 ден.   Спореди

Боја :бела/зелена Плоча за пеглање "INOX" Функција на прскање Вертикална пара "Freshup" Бестепенско бирање на температурата со вртлив регулатор Прозирен резервоар за вода 220 мл Сад за долевање 2AntiC...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја :бела/зелена Плоча за пеглање "INOX" Функција на прскање Вертикална пара "Freshup" Бестепенско бирање на температурата со вртлив регулатор Прозирен резервоар за вода 220 мл Сад за долевање 2AntiCalc: тројна функција за чистење со функциите selfclean, и вграден anticalc систем за подолг животен век на пеглата Приклучна сила : 1600 W Константно висока пара: 20 г/мин Количина на парниот облак: 40 г/мин Варијабилно подесива трајна пара (положби 0/1/2) Долг текстилен приклучен кабел (1,80 м) со флексибилен спој можност за намотување Димензии (v x š x d): 130x303x145 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи