BOSCH TDА 5029210

BOSCH TDА 5029210

5.350,00 ден.   Спореди

Боја :бело / сина Плоча за пеглање "Ceraniumglissee" со отвори за пареа за совршено пеглање Прецизен врв за пеглање со отвор за копче "Permanent steam": константно висока количина на парата (40г/мин) ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.350,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја :бело / сина Плоча за пеглање "Ceraniumglissee" со отвори за пареа за совршено пеглање Прецизен врв за пеглање со отвор за копче "Permanent steam": константно висока количина на парата (40г/мин) Количина на парниот облак: 190 г/мин Вертикална пареа Варијабилно подесива трајна пареа (положби-0-3) Безстепенско подесување на температурата 3AntiCalc: триструка функција за чистење со функциите selfclean, cal'c and clean и вграден anticalc систем "sensor dripstop" сензорско сензорско спречување на капењето Ергономски дизајн за полесно пеглање Економичен програм за пареа Рачка / копче за бирање на температурата soft touch Голем отвор за долевање на вода Долг текстилен приклучен кабел ( 2.5 м) со флексибилен спој Прозирен резервоар за вода 350 мл Функција на прскање Приклучна сила : 2900 W Димензии (v x š x d):151 x 303 x 122 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи