BOSCH TDА 502801T 2

BOSCH TDА 502801T 2

4.970,00 ден.   Спореди

Боја :бела/ љубичаста Плоча за пеглање "Ceraniumglissee" со отвори за пареа за совршено пеглање Додатна заштитна плоча за пеглање црн текстил Напреден систем на пареа: подобро распоредени отвори за па...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 4.970,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја :бела/ љубичаста Плоча за пеглање "Ceraniumglissee" со отвори за пареа за совршено пеглање Додатна заштитна плоча за пеглање црн текстил Напреден систем на пареа: подобро распоредени отвори за пареа "Permanent steam": константно висока количина на парата (40г/мин) Количина на парниот облак: 180 г/мин Вертикална пареа Варијабилно подесива трајна пареа 6 степени Безстепенско подесување на температурата 3AntiCalc: триструка функција за чистење со функциите selfclean, cal'c and clean и вграден anticalc систем "sensor dripstop" сензорско сензорско спречување на капењето Голем отвор за долевање на вода Прозирен резервоар за вода 350 мл Додаток за полнење на резервоарот Долг текстилен приклучен кабел ( 2.5 м) со флексибилен спој Функција на прскање Приклучна сила : 2800 W Димензии (v x š x d): 151 x 122 x 303 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи