BOSCH TDА 1024111 C

BOSCH TDА 1024111 C

3.899,00 ден.   Спореди

Боја :Црна Плоча за пеглање "Palladiumglissee" со отвори за пареа за совршено пеглање "autoshutoff" автоматско сигурносно исклучување на апаратот, кога не се употребува подолго време Удобно намотување...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.899,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја :Црна Плоча за пеглање "Palladiumglissee" со отвори за пареа за совршено пеглање "autoshutoff" автоматско сигурносно исклучување на апаратот, кога не се употребува подолго време Удобно намотување на кабелот Количина на парата (35г/мин) Количина на парниот облак: 130 г/мин Вертикална пареа Варијабилно подесива трајна пареа (положби 0/1/2) Безстепенско подесување на температурата 3AntiCalc: триструка функција за чистење со функциите selfclean, cal'c and clean и вграден anticalc систем "sensor dripstop" сензорско сензорско спречување на капењето Ергономски дизајн за полесно пеглање Рачка / копче за бирање на температурата soft touch Голем отвор за долевање на вода Долг текстилен приклучен кабел ( 3 м) со флексибилен спој Прозирен резервоар за вода 300 мл Додаток за полнење на резервоарот Функција на прскање Приклучна сила : 2400 W Димензии (v x š x d): 140 x 280 x 115 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи