BOSCH TDА 1023010

BOSCH TDА 1023010

2.570,00 ден.   Спореди

Боја :бело/ сина Плоча за пеглање "Palladiumglissee" со отвори за пареа за совршено пеглање "Permanent steam": константно висока количина на парата (30г/мин) Екстра пареа 35г/мин Количина на парниот о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.570,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја :бело/ сина Плоча за пеглање "Palladiumglissee" со отвори за пареа за совршено пеглање "Permanent steam": константно висока количина на парата (30г/мин) Екстра пареа 35г/мин Количина на парниот облак: 120 г/мин Вертикална пареа Варијабилно подесива трајна пареа (положби 0/1/2) Безстепенско подесување на температурата 3AntiCalc: триструка функција за чистење со функциите selfclean, cal'c and clean и вграден anticalc систем "sensor dripstop" сензорско сензорско спречување на капењето Ергономски дизајн за полесно пеглање Рачка / копче за бирање на температурата soft touch Голем отвор за долевање на вода Долг текстилен приклучен кабел ( 1.9 м) со флексибилен спој Прозирен резервоар за вода 300 мл Функција на прскање Приклучна сила : 2300 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи