BOSCH TAT6101

BOSCH TAT6101

2.699,00 ден.   Спореди

BOSCH TAT6101, Tостер , светло сива боја, private collection серија, 900W,за 2 парчиња тост, електронско регулирање на степенот на печење, oтстранлив сад за трошки, oтстранлива мрежичка за загревање з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.699,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TAT6101, Tостер , светло сива боја, private collection серија, 900W,за 2 парчиња тост, електронско регулирање на степенот на печење, oтстранлив сад за трошки, oтстранлива мрежичка за загревање земички од нерѓосувачки челик

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи