BOSCH TAT6001

BOSCH TAT6001

2.599,00 ден.   Спореди

BOSCH TAT6001, Toстер , светло сива боја, private collection серија, 900W, за 1 долго парче леб или за 2 парчиња тост, електронско регулирање на степенот на пречење, отстранлив сад за трошки, вграден...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.599,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH TAT6001, Toстер , светло сива боја, private collection серија, 900W, за 1 долго парче леб или за 2 парчиња тост, електронско регулирање на степенот на пречење, отстранлив сад за трошки, вграден продолжеток за земички од нерѓосувачки челик

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи