BOSCH SPS 50E38EU

35.999,00 ден.   Спореди

Врата од INOX лакирана ANTI FINGER PRINT Куќиште лакирано во боја на inox, софт дизајн 5 програми: Интемзивен 70°C, AUTO 45-65°C, Еко 50°C, Брз 45 °C, Предперење Додатни функции: VarioSpeed (заштеда н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 35.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Врата од INOX лакирана ANTI FINGER PRINT Куќиште лакирано во боја на inox, софт дизајн 5 програми: Интемзивен 70°C, AUTO 45-65°C, Еко 50°C, Брз 45 °C, Предперење Додатни функции: VarioSpeed (заштеда на време) , Intenzive zone автоматско препознавање на видот за средството за перење 4 температури на перењето Наизменично плакнење Регенеративна електроника / проточен грејач на водата Електронски приказ на текот на програмот и преостанатото време Електронски приказ на полнењето со сол и средството за сјај Ел.подесување на саатот за одложен старт :1- 24 часа По висина подесива горната кошница Rackmatic Дугме на вовлекување Брановита прскалка, филтрирен систем на самочистење Додаток за миење на приборот во горната кошница (2x) AquaStop со гаранција Можност за полувградување под работна плоча Можност за приклучување на топла вода до 60 °C Капаците на перењето /Број на комплети 9 Потрошувачка кај програмот Еко 50°C: 9 л вода / 0,78 kWh Електрика Бучавост: 46 dB (re 1 pW) Енергетска класа А+ Ефикасност за перењето А Ефикасност на сушењето А Димензии (VxŠxD): 85x45x60 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка