BOSCH SPS 40E28EU

31.999,00 ден.   Спореди

Врата од INOX лакирана ANTI FINGER PRINT Куќиште лакирано во боја на inox , софт дизајн 4 програми:Интензивен 70°C, Нормален 65°C, Еко 50 °C, Брз 45°C Додатна функција: Половично перење Moжност за одл...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 31.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Врата од INOX лакирана ANTI FINGER PRINT Куќиште лакирано во боја на inox , софт дизајн 4 програми:Интензивен 70°C, Нормален 65°C, Еко 50 °C, Брз 45°C Додатна функција: Половично перење Moжност за одложено перење , 3 ,6 ,9 часа 4 температури на перење LED приказ на текот на програмот Регенеративна електроника Проточен грејач на водата Приказ на полнењето со сол и средството за сјај Брановита прскалка, филтрирен систем на самочистење Додаток за миење на приборот во горната кошница Дугме на вовлекување Можност за полувградување под работна плоча Можност за приклучување на топла вода до 60 °C Капаците на перењето /Број на комплети 9 AquaStop Потрошувачка кај програмот Еко 50°C: 9 л вода / 0,78 kWh Електрика Бучност: 48 dB (re 1 pW) Енергетска класа А+ Ефикасност за перењето А Ефикасност на сушењето А Димензии (VxŠxD): 85x45x60 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка