BOSCH SPS 40E02EU

22.360,00 ден.   Спореди

Бела боја Soft lajn дизајн 4 програми: Интензивен 70°C, Нормален 65 °C, Еко 50°C, Брз 40°C 4 температури на перење Проточен грејач на водата Приказ на токот на програмот на регулаторот Таласеста прска...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 22.360,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Бела боја Soft lajn дизајн 4 програми: Интензивен 70°C, Нормален 65 °C, Еко 50°C, Брз 40°C 4 температури на перење Проточен грејач на водата Приказ на токот на програмот на регулаторот Таласеста прскалица Филтрирeн систем за самочистење AquaStop со гаранција Серво брава Капаците на перењето/Број на комплети 9 Можност за полувградување под работна плоча Потрошувачка кај програмот Еко 50 : 13 л вода / 0,88 kWh eлектрика , времетраење 170 минути Бучавост: 52 dB (re 1 pW) Енергетска класа A Ефикасност за перењето А Ефикасност на сушењето A Димензии (VxŠxD): 85x45x60 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка