BOSCH SPI 50E25EU

27.880,00 ден.   Спореди

5 програми: Интензивен 70°C , АУТО 45-65°C, Еко 50°C, Брз 45 °C, Предперење Додатна функција: половично перење "auto 3 in 1" автоматско препознавање на видот на средството за чистење 4 температури на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 27.880,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


5 програми: Интензивен 70°C , АУТО 45-65°C, Еко 50°C, Брз 45 °C, Предперење Додатна функција: половично перење "auto 3 in 1" автоматско препознавање на видот на средството за чистење 4 температури на перење Изменувач на топлината / наизменично плакнење AquaSensor Регенеративна електроника / проточен грејач на водата Електронски приказ на текот на програмот и преостанатото време Електронски приказ на полнењето со сол и средството за сјај Електронско подесување на саатот:1-24 h По висина подесива горната кошница Rackmatic Сребрена боја на кошницата за садови Преместиви делови во долната кошница (2х) Брановита прскалка, филтрирен систем на самочистење Додаток за миење на приборот во горната кошница Aqua Stop со гаранција Заштита од деца Надворешната нога подесива од предната страна Можност за приклучување на топла вода до 60 °C Капаците на перењето /Број на комплети 9 Потрошувачка кај програмот Еко 50°C:13 л вода / 0,78 kWh Електрика Бучавост: 49 dB (re 1 pW) Енергетска класа А+ Ефикасност за перењето А Ефикасност на сушењето А Димензии (VxŠxD): 81x44,8x57 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка