BOSCH SMV40M30EU

30.150,00 ден.   Спореди

4 програми: Интензивен 70°C, Ауто 45-65°C, ЕКО 50 °C,Брз 45 °C Додатна функција: половично перење 4 температури на перење Наизменично плакнење Звучен сигнал по завршетокот на програмот Aqua Sensor , с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 30.150,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4 програми: Интензивен 70°C, Ауто 45-65°C, ЕКО 50 °C,Брз 45 °C Додатна функција: половично перење 4 температури на перење Наизменично плакнење Звучен сигнал по завршетокот на програмот Aqua Sensor , сензор на полнењето Дозирен асистент Автоматско препознавање на видот на средството за чистење Регенеративна електроника / проточен грејач на водата Електронски приказ на преостанатото време во минути Електронски приказ на полнењето со сол и средството за сјај По висина подесива горната кошница Самочистечки филтрирен систем со 3 слоен брановит систем Управување од горе Info Light Боја на индикаторот: црвена Можност за одложување на вклучувањето: 1-24 часа Vario кошница XXL кошница во светло сребрена боја Aqua Stop со гаранција Заклучување на вратата, заштита од деца Servoschloss - систем на затварање на вратата Aqua Mix Место за одложување на чашите во горната кошница (2х) По висина подесива горната кошница Rackmatic ( 3 степенско) Брановита прскалка, филтрирен систем на самочистење Додаток за миење на приборот во горната кошница Преместувачки делови во долната кошница (2х) Преместувачки делови во горната кошница кошница (2х) Додаток за миење на приборот и во долната кошница Надворешната нога подесива од предната страна Вклучува и плоча за заштита од пареа Можност за приклучување на топла вода до 60 °C Капаците на перењето /Број на комплети 13 Потрошувачка кај програмот Еко 50°C:12 л вода /1,05kWh електрика Бучност: 48 dB (re 1 pW) Енергетска класа А Ефикасност за перењето А Ефикасност на сушењето А Димензии (VxŠxD): 81x59,8x55 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка