BOSCH SMV40D70EU

BOSCH SMV40D70EU

21.999,00 ден.   Спореди

4 програми: Нормален 65°C, Еко 50°C, Брз 45 °C, Предперење 3 температури на перење Наизменично плакнење Звучен сигнал по завршетокот на програмот Регенеративна електроника / проточен грејач на водата ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4 програми: Нормален 65°C, Еко 50°C, Брз 45 °C, Предперење 3 температури на перење Наизменично плакнење Звучен сигнал по завршетокот на програмот Регенеративна електроника / проточен грејач на водата LED приказ на крајот на програмот Електронски приказ на полнењето со сол и средството за сјај По висина подесива горната кошница Елипсовидна прскалка со млазници за автоматско чистење на филтерите Aqua stop со доживотна гаранција EcoSilence Drive Систем за заштита на чаши Простор за чаши во горната корпа (x2) Заклучување Звучен сигнал на крајот од перењето InfoLight Внатрешна када од нерѓосувачки челик/Polinox Можност за приклучување на топла вода до 60 °C Капаците на перењето /Број на комплети 12 Потрошувачка кај програмот Еко 50°C:14 л вода /1,02kWh Електрика Бучност: 54 dB (re 1 pW) Енергетска класа А+ Ефикасност за перењето А Ефикасност на сушењето А Димензии (VxŠxD): 81x59,8x55 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка