BOSCH SMV40D40EU

21.999,00 ден.   Спореди

2х4 програми: Нормален 65°C, Еко 50°C, Брз 35 °C, Предперење Додатна функција: Половично перење 3 температури на перење Наизменично плакнење Звучен сигнал по завршетокот на програмот Регенеративна еле...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2х4 програми: Нормален 65°C, Еко 50°C, Брз 35 °C, Предперење Додатна функција: Половично перење 3 температури на перење Наизменично плакнење Звучен сигнал по завршетокот на програмот Регенеративна електроника / проточен грејач на водата LED приказ на крајот на програмот Електронски приказ на полнењето со сол и средството за сјај По висина подесива горната кошница Елипсовидна прскалка со млазници за автоматско чистење на филтерите Aqua Stop со гаранција Servo schloss- затворање на вратата Надворешната нога подесива од предната страна Можност за приклучување на топла вода до 60 °C Капаците на перењето / Број на комплети 12 Потрошувачка кај програмот Еко 50°C:14 л вода /1,05kWh електрика Бучност: 52 dB (re 1 pW) Енергетска класа А Ефикасност за перењето А Ефикасност на сушењето А Димензии (VxŠxD): 81x59,8x55 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка