BOSCH SMS40M52EU

BOSCH SMS40M52EU

32.990,00 ден.   Спореди

BOSCH SMS40M52EU, Машина за миење садови, 60цм, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 12 комплети, 4 прогарми, 4 Температурни нивоа, Eco Silence drive - тивок и долготраен мотор без четкици, Rackmatic - горна корпа...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 32.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH SMS40M52EU, Машина за миење садови, 60цм, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 12 комплети, 4 прогарми, 4 Температурни нивоа, Eco Silence drive - тивок и долготраен мотор без четкици, Rackmatic - горна корпа која се сетира на 3 нивоа, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Асистент за дозирање - овозможува совршено растворање на таблетите, Тајмер за одложен старт, Сензор за полнење - ја дозира водата спрема количината на садови, Vario speed, 48 децибели, Енергетска класа А+, Димензии 85x60x60 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи