BOSCH SMS40E38EU

BOSCH SMS40E38EU

26.499,00 ден.   Спореди

BOSCH SMS40E38EU, Машина за миење садови со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, 60цм, Инокс, 12 комплети, 4 програми, 3 температури, Eco silence ИНВЕРТЕР МОТОР, Aqua Stop Заштита ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 26.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH SMS40E38EU, Машина за миење садови со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, 60цм, Инокс, 12 комплети, 4 програми, 3 температури, Eco silence ИНВЕРТЕР МОТОР, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Асистент за дозирање - овозможува совршено растворање на таблетите, Тајмер за одложен старт, Сензор за полнење - ја дозира водата спрема количината на садови, Функција полoвично перење, 52 децибели, Енергетска класа А+, Димензии 84.5x60x60 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи