BOSCH SMS 50D38EU

BOSCH SMS 50D38EU

28.800,00 ден.   Спореди

Врата од INOX лакирана ANTI FINGER PRINT Куќиште лакирано во боја на inox, софт дизајn 5 програми: Интеnзивен 70°C, АУТО 45-65°C, Еко 50°C, Брз 45 °C, предперење Додатна функција: Половично перење и "...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 28.800,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Врата од INOX лакирана ANTI FINGER PRINT Куќиште лакирано во боја на inox, софт дизајn 5 програми: Интеnзивен 70°C, АУТО 45-65°C, Еко 50°C, Брз 45 °C, предперење Додатна функција: Половично перење и "auto 3 in1" автоматско препознавање на видот за средството за перење 4 температури на перењето Наизменично плакнење Регенеративна електроника / проточен грејач на водата Електронски приказ на текот на програмот и преостанатото време Приказ на полнењето со сол и средството за сјај Ел.подесување на саатот:1-24 часа По висина подесива горната кошница Rackmatic Дугме за управување со уграден тастер за старт Брановита прскалка, филтрирен систем на самочистење Додаток за миење на приборот во горната кошница Преместиви делови во долната кошница (2х) Лед индикатор за недостаток на сол Лед индикатор за недостаток на сјај AquaStop со гаранција Можност за полувградување под работна плоча Можност за приклучување на топла вода до 60 °C Капаците на перењето / Број на комплети 12 Потрошувачка кај програмот Еко 50°C:11,8 л вода /1,02kWh електрика Бучавост: 48 dB (re 1 pW) Енергетска класа А+ Ефикасност за перењето А Ефикасност на сушењето А Димензии (VxŠxD): 85x60x60 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка