BOSCH SMI 40C15EU

BOSCH SMI 40C15EU

21.290,00 ден.   Спореди

4 програми: Интензивно 70°C,Нормален 65°C, Еко 50°C, и брз 45°C 4 температури на перење Техника на наизменично плакнење LED приказ на текот на програмот Регенеративна електроника / проточен грејач на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 21.290,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4 програми: Интензивно 70°C,Нормален 65°C, Еко 50°C, и брз 45°C 4 температури на перење Техника на наизменично плакнење LED приказ на текот на програмот Регенеративна електроника / проточен грејач на водата Кружен регулатор со вградено копче за Старт Серво врата за полесно затварање LED приказ на дозирањето : за сол и за средство за сјај Аqua stop со доживотна гаранција Надворешната нога подесувачка од предната страна Прскалка , филтрирен систем за самочистење Капацитет на перењето / Број на комплети 12 Автоматско препознавање на таблетите 3 во 1 EcoSilence Drive мотор VarioSpeed -скратување на времето на перење Систем за заштита на чаши Варио корпа XXL корпа во сребрена боја Горната корпа се подесува по висина Делови кои се преклопуваат во долната корпа(x2) Корпа за прибор за јадење во долната корпа Внатрешна када од нерѓосувачки челик/Polinox Потрошувачка кај програмот Еко 50: 11,8 л вода / 1,02 kWh Електрика Бучност: 52 dB (re 1 pW) Енергетска класа А+ Ефикасност за перењето А Ефикасност на сушењето A Димензии (VxŠxD): 81,5x59,8x57,3 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка