BOSCH SMI 30D05EU

21.990,00 ден.   Спореди

3 програми: Нормален 65°C, Еко 50°C, и Предперење 2 температури на перење Техника на наизменично плакнење LED приказ на текот на програмот Регенеративна електроника / проточен грејач на водата Додаток...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 21.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3 програми: Нормален 65°C, Еко 50°C, и Предперење 2 температури на перење Техника на наизменично плакнење LED приказ на текот на програмот Регенеративна електроника / проточен грејач на водата Додаток за миење на приборот во горната кошница Дугме на вовлекување LED приказ на дозирањето : за сол и за средство за сјај Повеќекратна заштита од излевање на водата Надворешната нога подесувачка од предната страна Прскалка , филтрирен систем за самочистење Капаците на перењето / Број на комплети 12 Можност за приклучување на топла вода до 25 °C Потрошувачка кај програмот Еко 50: 17 л вода / 1,05 kWh Електрика Бучност: 57 dB (re 1 pW) Енергетска класа А Ефикасност за перењето А Ефикасност на сушењето A Димензии (VxŠxD): 81x59,8x57 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка