BOSCH SGV46M13EU

BOSCH SGV46M13EU

28.999,00 ден.   Спореди

BOSCH SGV46M13EU, Машина за миење садови Целосно вградна , 60цм, 12 комплети, 4 програми, 5 температури, тајмер за одложен старт, Aqua sensor - го мери степенот на нечистотија во излезната вода, Vario...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 28.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH SGV46M13EU, Машина за миење садови Целосно вградна , 60цм, 12 комплети, 4 програми, 5 температури, тајмер за одложен старт, Aqua sensor - го мери степенот на нечистотија во излезната вода, Vario speed - до 60% пократко миење, техника на наизменичнио испирање, брановидна прскалка, 48 децибели, Енергетска класа А+, Димензии 60x81.5x55 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи