BOSCH SGS53E92EU

BOSCH SGS53E92EU

22.990,00 ден.   Спореди

BOSCH SGS53E92EU, Машина за миење садови, 60цм, Бела боја, 12 комплети, 5 програми, 4 температури, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Функција пола полнење, Брановидна прскалк...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH SGS53E92EU, Машина за миење садови, 60цм, Бела боја, 12 комплети, 5 програми, 4 температури, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Функција пола полнење, Брановидна прскалка, 54 децибели, Енергетска класа А, Димензии 84.5x60x57.3 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи