BOSCH SGS43E42EU

BOSCH SGS43E42EU

21.990,00 ден.   Спореди

BOSCH SGS43E42EU, Машина за миење садови, 60цм, Бела боја, 12 комплети, 4 програми, 3 температури, Тајмер за одложен старт, Вграден омекнувач на водата, 52 децибели, Енергетска класа А, Димензии 84.5x...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH SGS43E42EU, Машина за миење садови, 60цм, Бела боја, 12 комплети, 4 програми, 3 температури, Тајмер за одложен старт, Вграден омекнувач на водата, 52 децибели, Енергетска класа А, Димензии 84.5x60x60 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи