BOSCH SGI33E35EU

BOSCH SGI33E35EU

21.999,00 ден.   Спореди

BOSCH SGI33E35EU, Машина за миење садови полувградна, 60цм, Инокс, 12 комплети, 3 програми, 2 температури, Заштита од прелевање вода, 57 децибели, Енергетска класа А, Димензии 60x81-87.5x55 цм


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH SGI33E35EU, Машина за миење садови полувградна, 60цм, Инокс, 12 комплети, 3 програми, 2 температури, Заштита од прелевање вода, 57 децибели, Енергетска класа А, Димензии 60x81-87.5x55 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи