BOSCH PSY 626B21E

BOSCH PSY 626B21E

25.500,00 ден.   Спореди

Вградна комбинирана плоча гас/струја , 60см 2 Брусен и рабови , 2 со тенок метален рам Палење со една рака 3 Горилника +1 електрична плоча Носачи на садовите од челик Вграден термоелектричен осигурува...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 25.500,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вградна комбинирана плоча гас/струја , 60см 2 Брусен и рабови , 2 со тенок метален рам Палење со една рака 3 Горилника +1 електрична плоча Носачи на садовите од челик Вграден термоелектричен осигурувач кој го спфречува протекувањето на плинот 5,9 kw сила: - ел. плоча од 1kw , -2 обични горилници од 1,2kw и 1,7 kw, и еден силен горилник 3kw Претходно подесено на гасовод ( 20 мбар) Приложени дизни за конекција на бутан гас ( 28-30/37мбар) Странична мануелна контрола Индикатор на преостаната топлина Димензии 590x560x45 (mm) Тежина : 12 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи