BOSCH PKN 645D17

BOSCH PKN 645D17

23.999,00 ден.   Спореди

4HighSpeed полиња за готвење,од тие 1 е со круга а 1 е со овален облик Класичен оквир,инокс Додатна заштитна превлака на стаклокерамиката(мат) Сензорско управување TouchControl Дигитален дисплеј "TopC...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4HighSpeed полиња за готвење,од тие 1 е со круга а 1 е со овален облик Класичен оквир,инокс Додатна заштитна превлака на стаклокерамиката(мат) Сензорско управување TouchControl Дигитален дисплеј "TopControl" 17 нивоа за подесување на силата Електроника за кување Заклучување за заштита од деца Сигурносно исклучување Главен прекинувач Двостепен дигитален индикатор за останата топлина за секое поле Минимална дебелина на работната површина 20 мм PL 14,5 cm 1,2 kW SL 17/26.5, cm 1,8/2,6 kW SD 14,5 cm 1,2,kW PD 12/21 cm 0,75/2,2 kW Приклучна сила : 7,2 kW Димензии: в/ш/д 51x575 / 515 mm Димензии за вградување в/ш/д:47/ 560 / 500mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи