BOSCH PKF645B17E

BOSCH PKF645B17E

17.700,00 ден.   Спореди

4 HighSpeed полиња за готвење,од тие 1 е со два круга Класичен оквир,инокс Додатна заштитна превлака на стаклокерамиката(мат) Сензорско управување TouchControl Дигитален дисплеј Тоp control 17 нивоа з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 17.700,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4 HighSpeed полиња за готвење,од тие 1 е со два круга Класичен оквир,инокс Додатна заштитна превлака на стаклокерамиката(мат) Сензорско управување TouchControl Дигитален дисплеј Тоp control 17 нивоа за подесување на силата Електроника за кување Заклучување за заштита од деца Сигурносно исклучување Главен прекинувач Двостепен дигитален индикатор за останата топлина за секое поле Минимална дебелина на работната површина 20 мм PL 14,5 cm ;1,2 kW SL 18 cm ;2,0 kW SD 14,5 cm ;1,2,kW PD 12/21 cm; 0,75/2,2 kW Приклучна сила : 6,6 kW Димензии: в/ш/д 51x575 / 505 mm Димензии за вградување в/ш/д:47/ 560 / 490mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи