BOSCH PKF 375N14E

BOSCH PKF 375N14E

13.999,00 ден.   Спореди

Стаклокерамичка вградна плоча на сензор, 30 см Брусени ивици со метални лајсни од страните Сензорско управување Direct select Дигитален дисплеј Top control Електронски програмски часовник со функција ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стаклокерамичка вградна плоча на сензор, 30 см Брусени ивици со метални лајсни од страните Сензорско управување Direct select Дигитален дисплеј Top control Електронски програмски часовник со функција на исклучување 2 High speed грејни зони од кои една е продолжена 9 степени на сила Сила 3,2kw (1200W+ 2000W) Дигитален двостепен индикатор за преостанатата топлина Сигурносен клуч за деца Димензии : 527x306 (mm) Тежина : 5 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи